Doceń ambitną pracę, która przyczyniła się do powstania najbardziej innowacyjnych projektów infrastrukturalnych

Dołącz do nas 1 i 2 grudnia podczas wirtualnej konferencji Year in Infrastructure i finału konkursu Going Digital Awards

Obserwacje firmy Bentley i dyrektorów z branży

Dołącz do CEO – Grega Bentleya, dyrektorów firmy Bentley, ekspertów firmy Siemens i doradców z dziedziny AEC, żeby poznać ich najnowsze spostrzeżenia podczas wydarzenia Year in Infrastructure.

Będziemy świętować rozwój cyfrowy w infrastrukturze i zrównoważonym rozwoju, przedstawiając zwycięzców konkursu Going Digital Awards in Infrastructure.

Weź udział w gali, żeby dowiedzieć się, w jaki sposób ludzie stojący za nagradzanymi projektami wywarli niesamowity wpływ na miasta, energetykę, mobilność, realizację projektów oraz zasoby wodne.

Wybierz swoją strefę czasową

Chiny

Środa, 1 grudnia

10:00 - 11:30 CST (UTC +8)


Czwartek, 2 grudnia

10:00 - 11:30 CST (UTC +8)

AZJA POŁUDNIOWA i PACYFIK

Środa, 1 grudnia

13:00 - 14:30 SGT (UTC +8)


Czwartek, 2 grudnia

13:00 - 14:30 SGT (UTC +8)

EMEA

Środa, 1 grudnia

16:00 - 17:30 CET (UTC +1)


Czwartek, 2 grudnia

16:00 - 17:30 CET (UTC +1)

AMERYKI

Środa, 1 grudnia

10:00 - 11:30 EST (UTC -4)


Czwartek, 2 grudnia

10:00 - 11:30 EST (UTC -4)

Cyfryzacja w celu zapewnienia wytrzymałości i zdolności adaptacyjnych


Niewiele organizacji z naszej branży przewidziało spektrum zmian, które musieliśmy wprowadzić w odpowiedzi na pandemię. Być może czujemy się teraz zmęczeni, ale patrząc wstecz możemy być dumni z możliwości adaptacyjnych naszych profesji w dziedzinie infrastruktury.


Wiele firm posłuchało rady: "Nie pozwól, aby dobry kryzys się zmarnował"” i wspólnie osiągnęliśmy bezprecedensowe przyśpieszenie cyfryzacji, co usprawniło naszą współpracę i i przyczyniło się do wirtualizacji naszych talentów przy jednoczesnym zachowaniu produktywności i wydajności.


Nasz wspólny, pre-pandemiczny postęp w cyfryzacji na rzecz rozwoju infrastruktury przyniósł tak niezwykły zwrot z inwestycji, że teraz zamiast przyjmować cyfryzację za pewnik, powinniśmy stawiać kolejne cele i zaangażować się na nowo, mając tak wiele do zyskania dla naszych gospodarek i środowiska.


Konferencja Year in Infrastructure 2021 pomoże nam nie tylko zastanowić się, ale także zinstytucjonalizować to, czego się nauczyliśmy, żebyśmy następnym razem byli lepiej przygotowani. Naszą obecną misją powinno być zabezpieczenie na przyszłość zarówno naszych organizacji, jak i majątku trwałego infrastruktury poprzez planowanie w sposób zapewniający lepszą wytrzymałość i zdolności adaptacyjne.

Dołącz do nas wirtualnie

Zobacz Chief Executive Officer - Grega Bentleya, Chief Success Officer, Katrionę Lord-Levins i Chief Product Officer, Nicholasa Cuminsa, dzielących się swoimi spostrzeżeniami na temat trendów w infrastrukturze, zrównoważonego rozwoju i postępów w cyfryzacji. Posłuchaj opinii ekspertów firm Siemens i AEC Advisors, oraz innych autorytetów z branży, którzy dokonują imponujących postępów w zakresie infrastruktury w miastach, energetyce, mobilności, realizacji projektów i zasobach wodnych.

ŚRODA, 1 GRUDNIA

Budowanie lepszej infrastruktury

Rozwój naszych organizacji i infrastrukturalnego majątku trwałego


1 grudnia skupimy się na tym, w jaki sposób cyfryzacja zwiększa wytrzymałość i zdolności adaptacyjne naszych organizacji oraz majątku trwałego infrastruktury, również na podstawie wyjątkowych przykładów.

CZWARTEK, 2 GRUDNIA

Lepsze budowanie infrastruktury

Rozwój naszych projektów dzięki technologiom cyfrowym


2 grudnia skupimy się na tym, w jaki sposób cyfryzacja rozwija nasze projekty i umiejętności, m. in. przez wyczekiwane rozstrzygnięcie konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2021, w którym zostaną wyróżnione wybitne w swoich kategoriach projekty, wybrane przez niezależnych jurorów.

Obejrzyj teraz!

Prezentacje finalistów konkursu Going Digital Awards in Infrastructure 2021. Zarejestruj się, żeby zobaczyć, kto wygra 2 grudnia!

Poznaj finalistów

Kategorie w konkursie Going Digital Awards in Infrastructure 2021 obejmują wszystkie formy i etapy projektów infrastrukturalnych – od projektowania przez budowę po eksploatację. Nominacje w każdej kategorii ocenia niezależny panel jurorów, stosując kryteria specyficzne dla każdej kategorii.

Poznaj finalistów

Mosty
Budynki i zespoły budynków
Cyfrowe Miasta
Cyfrowe budownictwo
Inżynieria geotechniczna
Zagospodarowanie terenu
Produkcja

Górnictwo i inżynieria morska
Energetyka Zarządzanie informacją o realizacji projektu
Kolej
Modelowanie rzeczywistości
Wydajność drogowego i kolejowego majątku trwałego

Drogi i autostrady
Inżynieria budowlana
Przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i dostawcy mediów 
Wydajność majątku trwałego infrastruktury sieciowej i przemysłowej
Zakłady uzdatniania wody i oczyszczalnie ścieków
Systemy wodociągowe, kanalizacyjne i burzowe

Seria seminariów internetowych „Going Digital in Infrastructure”

Kontynuuj rozmowę ze zdobywcami nagród przez cały rok.

Seria Infrastructure Spotlight

Dowiedz się, dlaczego SMRT Trains to innowator warty uwagi. Weź udział w Infrastructure Spotlight Series z SMRT Trains 16 listopada.

MOMENTUM, prezentacja użytkowników platformy iTwin

Weź udział w MOMENTUM 26 stycznia, aby zapoznać się z inspirującymi prezentacjami twórców platformy iTwin, w tym EarthCam, Digital Energy i nie tylko!

Infrastructure Yearbook

Infrastructure Yearbook upamiętnia wybitne osiągnięcia użytkowników oprogramowania firmy Bentley.